گواهی اشتغال بکار در کاریابی چیست؟

آشنایی با گواهی اشتغال به کار
حقوق و دستمزد کارگر
  

گواهی اشتغال به کار در کاریابی بابلسرچیست؟ نامه گواهی اشتغال به کار معرفی نامه­‌ای است که از طرف شرکت یا موسسه­‌ای که کاریابی نیکان بابلسر شما را معرفی میکند و در آن مشغول به کار هستید برای موسسه مالی، شرکت، دانشگاه، سفارت خانه بنابر نیاز شما صادر می‌­شود؛ این نامه باید دارای تاریخ، شماره، مشخصات شناسنامه‌­ای پرسنل، مدت زمان فعالیت و در صورت نیاز مبلغ حقوق دریافتی باشد.

 

کاریابی نیکان بابلسر قصد داردشما را با نامه اشتغال به کار آشنا کنیم، تا بتوانید در موارد مختلف مانند درخواست انواع وام، ضمانت نامه بانکی و دیگر برنامه حسابداری که دارید، از آن استفاده کنید. در انتهای مقاله نمونه خام نامه اشتغال به کار را جهت دانلود بارگذاری خواهیم کرد که می‌توانید از آن استفاده کنید.

خواندن مقاله گواهی اشتغال به کار در کاریابی بابلسر را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم؟

مدیران کسب و کارها در کاریابی بابلسر
مدیران مالی شرکت ها در کاریابی بابلسر
حسابداران و کمک حسابداران در کاریابی بابلسر
افرادی که به نامه اشتغال به کار  از کاریابی نیکان بابلسرنیاز دارند

در این مقاله به مباحث زیر می پردازیم:

گواهی اشتغال به کار چیست؟

اگر در یک شرکت کاریابی بابلسر و سازمان، شرکت و یا موسسه­‌ای مشغول به کار هستید، شاید برای شما هم اتفاق افتاده که برای سازمان یا اداره دیگری درخواست نامه اشتغال به کار داده­ باشید، همچنین در موارد متعدد در فرم­‌های ثبت نام مانند فرم ثبت نام جهت اخذ تسهیلات از بانک­‌ها و ضمانت تسهیلات ارائه نامه اشتغال به کار برای بانک را دیده‌­اید.

در هر حال فرقی نمی­‌کند که شما نامه اشتغال به کار برای دانشگاه می­‌خواهید یا نامه اشتغال به کار برای بیمه را درخواست داده‌­اید، در هر صورت باید بدانید نامه اشتغال به کار کاریابی نیکان بابلسر ، نامه‌­ای است اداری که با درخواست کارگر از محل کار خود از طرف کارفرما در بابلسر به مقصد مشخصی صادر می­‌شود.

مفهوم گواهی اشتغال به کار

آشنایی با مفهوم و کاربرد نامه اشتغال به کار

انواع گواهی اشتغال به کار کاریابی بابلسر

بسته به اینکه شما برای چه موسسه یا شرکتی نامه اشتغال به کار می­‌خواهید و بنا به درخواست شما، کارفرمای شما اقدام به صدور نامه اشتغال به کار می­‌کند، حتی اگر شما دارای مشاغل آزاد باشید، برای اثبات توان مالی خود به موسسات اعتباری جهت دریافت تسهیلات می‌­توانید از نامه اشتغال به کار برای مشاغل آزاد استفاده کنید.

به طور کلی نامه اشتغال به کار در کاریابی بابلسر، انواع مختلفی دارد که بسته به نیاز و هدف شما صادر می‌شود. می‌توانید برای صدور نامه اشتغال به کار از سایت‌های مختلف و معتبر نیز اقدام کنید و فرم خام گواهی را در فرمت‌های مختلف دانلود کنید.

اهمیت نامه اشتغال به کار

نامه اشتغال به کار برای افراد دارای اهمیت زیادی است؛ زیرا افراد به خصوص شاغلان در صورتی که بخواهند نسبت به ثبت نام بیمه اقدام کنند و یا در صورتی که بخواهند تسهیلاتی را از بانک دریافت کنند، باید در زمان مراجعه به اداره بیمه و تعیین مفاصا حساب بیمه و یا بانک موردنظر باید نامه اشتغال به کار برای وام ازدواج یا بیمه را همراه داشته باشند.

هر چند که امروزه با پیشرفت تکنولوژی در بسیاری از موارد از جمله ثبت نام بیمه افراد می‌­توانند بدون اخذ نامه و فقط با ثبت نام در سامانه بیمه اقدام کنند، اما باید بدانید که در مراحل ثبت نام کد کارگاهی را باید در محل تعیین شده درج کنید که در واقع تایید کارفرما و کد کارگاهی وارد شده همان نقش نامه را بازی می­‌کند.

کاریابی بابلسر

کاربرد نامه اشتغال به کار

اگر شما در یک مجموعه‌­ای مشغول به کار هستید، برای این‌که در صورت نیاز به سایر شرکت­‌ها و موسسات ثابت کنید، یک قرارداد مشخص با درآمد معینی دارید، باید از کارفرمای خود درخواست نامه اشتغال به کار کنید. کاربرد این نامه در واقع نشان دهنده شغل شما در یک واحد اقتصادی و داشتن درآمد برای قبول تعهد یا تعهداتی می‌باشد.

یکی از کاربردهای نامه اشتغال به کار این است که کارفرما با این گواهی می‌تواند کارهای معرفی کارمند جدید به بیمه را انجام دهد و سوابق بیمه کارگر به روال دیگر کارکنان انجام شود.

نحوه دریافت نامه اشتغال به کار کاریابی بابلسر

اگر شما در یک مکان خصوصی یا دولتی مشغول به کار هستید، بارها کلمه نامه اشتغال به کار را شنیده‌­اید و یا شاید به مراتب درخواست نامه اشتغال به کار به کارفرمای خود برای ثبت نام بیمه، اخذ تسهیلات از بانک، مراجعه به سفارتخانه‌­ها در صورت لزوم داده­‌اید.

همانطور که که می­‌دانید برای اخذ نامه اشتغال به کار، باید ابتدا درخواست خود را به صورت کتبی و با ذکر علت و قید نام شرکت، اداره و یا موسسه­‌ای که برای ارائه به آن می­‌خواهید ارسال کنید، این درخواست با توجه به شرایط محل کاری شما، سلسله مراتب تعیین شده را طی کرده و بعد از تایید و امضا به مهر شرکت به شما تحویل داده می­‌شود.

در نامه اشتغال به کار، تا حد امکان باید سند حقوق و دستمزد و مبلغ حقوق دریافتی شخص یادداشت شده باشد، محاسبه حقوق و دستمزد را می‌توانید با نرم افزار حسابداری ابری نیز انجام دهید.

خرید نامه اشتغال به کار

با توجه به شرایط موجود در جامعه و این‌که بسیاری از مراکز از جمله بانک‌­ها با هدف ارزیابی توان مالی تسهیل گیرنده و یا درخواست کننده وام مضاربه‌ای اقدام به اخذ اشتغال به کار می‌­نمایند، در موارد متعدد مشاهده شده که افراد به علت عدم اشتغال در یک شرکت مشخصی، اقدام به خرید نامه اشتغال به کار از فروشندگان این نامه می­‌نمایند.

فروش نامه اشتغال به کار

در پاراگراف قبل گفتیم که افرادی مجبور به اقدام غیر قانونی در جهت خرید نامه اشتغال به کار می­‌کنند، با توجه به اینکه در جامعه افرادی سودجو وجود دارند، از این فرصت استفاده می­‌کنند و اقدام به فروش نامه اشتغال به کار از جمله نامه­ اشتغال به کار برای وام، نامه اشتغال به کار در شرکت می‌­نمایند.

شاید در بسیاری از شرکت‌­ها و بانک‌­ها سیستم استعلامی وجود نداشته باشد و احتمال دارد که با صدور یک نامه اشتغال به کار در شرکت جعلی، شخص اقدام به اخذ وام کند اما باید بدانید که خرید و یا فروش گواهی در هر صورت جرم بوده و خریدار و فروشنده آن مجرم شناخته می­‌شوند.

متن درخواست نامه اشتغال به کار

در خصوص نامه اشتغال به کار توضیحات لازم را در مطالب قبل خدمت شما ارائه کردیم، اما شاید برای شما دشوار باشد که بخواهید نسبت به نگارش نامه اشتغال به کار اقدام نمایید، یعنی این‌که نوشتن متن اشتغال به کار برای بانک یا متن اشتغال به کار برای وام خارج از توان شما باشد.

اما بدانید که نگارش متن نامه اشتغال به کار برای دانشگاه، متن اشتغال به کار برای سفارت و بانک آنچنان تفاوتی با یکدیگر ندارند و شما فقط باید مطابق فرم خام نامه اشتغال به کار ارائه شده از طرف اداره‌­ای که به آن مراجعه می­‌کنید، نسبت به ارائه درخواست خود به کارفرمای خود اقدام کنید.

نکته مهم

در نگارش نامه اشتغال به کار باید نکاتی را رعایت نمایید تا گواهی تایید شود. نکات نگارش نامه اشتغال به کار شامل موارد زیر می‌باشد:

 • گواهی با سربرگ شرکت پرینت گرفته شود.
 • گواهی اشتغال به کار حتما با مهر و امضای شرکت باشد.
 • از فونت­‌های رسمی و خوانا مانند نازنین یا میترا استفاده شود.
 • در گواهی اشتغال به کار تاریخ و شماره نامه درج شود.
 • متن نامه راست چین باشد.

متن اشتغال به کار برای مشاغل آزاد، دولتی و موسسات مالی

هر چند متن پیش نویس نامه­ اشتغال به کار ممکن است توسط واحد درخواست کننده ارائه ­شود، اما متن این نامه­‌ها تقریبا با یکدیگر تفاوت زیادی ندارد، بعضی از موسسات و شرکت­‌ها فقط خواستار نامه اشتغال به کار برای نشان دادن اشتغال به کار فرد است، اما بعضی از آن­‌ها خواهان قید حقوق دریافتی افراد برای تعهد و تضامین است که محاسبه آن در آموزش حقوق و دستمزد، آموزش داده شده است.

یک متن اشتغال به کار برای مشاغل آزاد و دولتی که فقط نشان دهنده اشتغال به کار فرد است را در تصویر زیر شرح داده‌ام، که می‌توانید به عنوان نمونه از آن استفاده کنید.

نمونه گواهی اشتغال به کار

نمونه و متن نامه اشتغال به کار مشاغل آزاد و دولتی

اما در مقابل اشتغال به کار برای مشاغل آزاد و دولتی، گاهی افراد برای اخذ وام و یا ضمانت تسهیلات درخواست نامه اشتغال به کار می‌­کنند که لازم است در این نامه‌­ها علاوه بر اشتغال به کار بودن مبلغ حقوق نیز قید شود، که می‌توانید مبلغ حقوقی دقیق را از نرم افزار حقوق و دستمزد استعلام بگیرید. در تصویر زیر متن نامه اشتغال به کار را ذکر نموده‌ایم.

گواهی اشتغال به کار بانک

نمونه نامه اشتغال به کار برای کارمندان بانک

متن گواهی اشتغال به کار برای بانک و دسته چک

اگر تابه حال از کارفرمای خود درخواست نامه اشتغال به کار جهت اخذ وام یا دسته چک ننموده­‌اید، باید بدانید که این نامه به همان صورت که گفته می­‌شود، باید نوشته شود، فقط در نوشتن نامه باید اصول نامه نگاری اداری را رعایت کنید و متن را به صورت گفتاری ننویسید. نمونه متن گواهی اشتغال به کار برای بانک جهت اخذ وام یا دسته چک به صورت جدول زیر می‌باشد:

به نـام خـدا

تاریخ:

شماره:

ریاست محترم بانک ….

موضـوع: گواهی اشتغال به کـار

با سلام

احتراما به استحضار می­رساند که آقای/خانم ……. فرزند …….. به شماره شناسنامه/کد ملی …… صادره…… از …… ازکارکنان رسمی/قراردادی شرکت …… با حقوق و مزایای ماهانه …….. ریال معادل ……. شرکت می­باشد.

این گواهی جهت صدور دسته چک جهت ارائه به آن بانک محترم صادر و فاقد هرگونه ارزش و تعهد قانونی دیگری است.

با تشکر

شرکت….

مهر و امضا…

متن نامه اشتغال بابلسربه کار برای سفارت و دانشگاههای بابلسر

شما قصد داشته باشید که نسبت به ادامه تحصیل در دانشگاه بابلسر بپردازید که دانشگاه برای شاغلین شرایط ویژه­ ای مانند برگزاری کلاس‌­ها در روزهای تعطیل و یا خارج از ساعت اداری داشته باشد، یا این‌که برای خروج از کشور باید اقدام به ارائه نامه به سفارت نمائید.

در این صورت باید نسبت به اخذ نامه اشتغال از کاریابی بابلسر به کار نمائید، نمونه متن اشتغال به کار برای دانشگاه و متن اشتغال به کار برای سفارت به صورت تصویر زیر می­‌تواند باشد. توجه داشته باشید که این فقط یک نمونه نامه بوده و شما می‌­توانید متن آن را براساس درخواست دانشگاه یا سفارت و یا به دلخواه خود تغییر بدهید.

کاریابی نیکان بابلسر , [10.09.23 15:34] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۱۱ #فوری 📆 تاریخ :۱۹ شهریور نیروی کار:کارگر نانوای جنسیت:آقا حداکثر سن :۴۵سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۴صبح الی ۸و ۱۶الی۱۹ دریافتی: طبق قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی۱۹ # تلگرام https://t.me/+iX-wPt_Hlhk5OWE0 # ایتا @karyabi_nikan_babolsar #سروش https://splus.ir/karyabi_nikan_babolsar 🆔 📌 لینک کانال کاریابی راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 ☎️ 01135250342karyabi_nikan_babolsar: کاریابی نیکان بابلسر , [12.09.23 13:18] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۱۴ #فوری 📆 تاریخ : ۱۹ شهریور نیروی کار:منشی دفتر مهندسی جنسیت:خانم حداکثر سن :۲۵سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۷.۳۰الی ۱۳ دریافتی: طبق قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی۱۹ # تلگرام https://t.me/+iX-wPt_Hlhk5OWE0 # ایتا @karyabi_nikan_babolsar #سروش https://splus.ir/karyabi_nikan_babolsar 🆔 📌 لینک کانال کاریابی راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 ☎️ 01135250342karyabi_nikan_babolsar: کاریابی نیکان بابلسر , [12.09.23 13:18] کاریابی نیکان بابلسر: 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۱۰ #فوری 📆 تاریخ : ۲۱شهریور نیروی کار:کارپرداز جنسیت:آقا حداکثر سن :۴۰سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۸الی۱۶ دریافتی: طبق قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی۱۹ # تلگرام https://t.me/+iX-wPt_Hlhk5OWE0 # ایتا @karyabi_nikan_babolsar #سروش https://splus.ir/karyabi_nikan_babolsar 🆔 📌 لینک کانال کاریابی راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 ☎️ 01135250342karyabi_nikan_babolsar: کاریابی نیکان بابلسر , [12.09.23 13:19] کاریابی نیکان بابلسر: 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۱۲ #فوری 📆 تاریخ : ۲۱شهریور نیروی کار:کارگر/صندوقدار جنسیت:آقا و‌خانم‌ حداکثر سن :۴۰سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۸صبح‌تا ۴‌بعداز‌ظهر‌.۱۶الی‌۱‌ شب‌. دریافتی: طبق قانون کار.و‌ اضافه کاری‌ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی۱۹ # تلگرام https://t.me/+iX-wPt_Hlhk5OWE0 # ایتا @karyabi_nikan_babolsar #سروش https://splus.ir/karyabi_nikan_babolsar 🆔 📌 لینک کانال کاریابی راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 ☎️ 01135250342karyabi_nikan_babolsar: کاریابی نیکان بابلسر , [12.09.23 13:20] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۱۳ #فوری 📆 تاریخ : ۲۱شهریور نیروی کار:طراح‌کابینت‌ودکوراسیون‌داخلی‌.حسابدار جنسیت:آقا وخانم حداکثر سن :۴۰سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۸/۵الی‌۱۷ دریافتی: طبق قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی۱۹ # تلگرام https://t.me/+iX-wPt_Hlhk5OWE0 # ایتا @karyabi_nikan_babolsar #سروش https://splus.ir/karyabi_nikan_babolsar 🆔 📌 لینک کانال کاریابی راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 ☎️ 01135250342karyabi_nikan_babolsar: کاریابی نیکان بابلسر , [12.09.23 13:20] کاریابی نیکان 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۰۹ #فوری 📆 تاریخ : ۲۱شهریور نیروی کار:کارشناس شیمی .مکانیک.کارشناس‌عمران ‌.متالوژی. کاردانی‌ برق‌.و‌ راننده ‌ لیفتراک. جنسیت:آقا/خانم حداکثر سن :۳۵سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۸الی۱۶ دریافتی: طبق قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی۱۹ # تلگرام https://t.me/+iX-wPt_Hlhk5OWE0 # ایتا @karyabi_nikan_babolsar #سروش https://splus.ir/karyabi_nikan_babolsar 🆔 📌 لینک کانال کاریابی راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 ☎️ 01135250342karyabi_nikan_babolsar: کاریابی نیکان بابلسر , [13.09.23 13:56] کاریابی نیکان بابلسر: 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۱۶ #فوری 📆 تاریخ : ۲۱شهریور نیروی کار:منشی‌ املاک جنسیت:خانم‌/اقا حداکثر سن :۴۰ 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۸:۳۰تا‌۱۲ظهرو ۱۶ الی ۲۰ دریافتی: پورسانت ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی۱۹ # تلگرام https://t.me/+iX-wPt_Hlhk5OWE0 # ایتا @karyabi_nikan_babolsar #سروش https://splus.ir/karyabi_nikan_babolsar 🆔 📌 لینک کانال کاریابی راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 ☎️ 01135250342karyabi_nikan_babolsar: کاریابی نیکان بابلسر , [13.09.23 18:38] کاریابی نیکان بابلسر لینگ کانال ایتا کارجویان https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال تلگرام https://t.me/karyabi_nikan_babolsar کاریابی نیکان بابلسر , [13.09.23 18:39] لینگ کانال ایتا کارجویان https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال تلگرام https://t.me/karyabi_nikan_babolsar کاریابی نیکان بابلسر , [25.09.23 13:01] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۲۰ #فوری 📆 تاریخ : ۳مهر نیروی کار:پرستار جنسیت:آقا حداکثر سن :۳۵سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :شبانه روزی دریافتی: ۱۲۰۰۰۰۰۰ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی۱۹ # تلگرام https://t.me/+iX-wPt_Hlhk5OWE0 # ایتا @karyabi_nikan_babolsar #سروش https://splus.ir/karyabi_nikan_babolsar 🆔 📌 لینک کانال کاریابی راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 ☎️ 01135250342karyabi_nikan_babolsar: کاریابی نیکان بابلسر , [25.09.23 13:04] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۲۱ #فوری 📆 تاریخ : ۳مهر نیروی کار:کارگر جنسیت:آقا/خانم حداکثر سن :۳۵سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :سه شیفت در گردش دریافتی: بالاتر از قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی۱۹ # تلگرام https://t.me/+iX-wPt_Hlhk5OWE0 # ایتا @karyabi_nikan_babolsar #سروش https://splus.ir/karyabi_nikan_babolsar 🆔 📌 لینک کانال کاریابی راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 ☎️ 01135250342karyabi_nikan_babolsar: کاریابی نیکان بابلسر , [26.09.23 12:53] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد: #فوری 📆 تاریخ : ۴مهر نیروی کار:آشپز جنسیت:خانم حداکثر سن :۳۵سال 🔹 سرویس :دارد ساعت کاری :۷:۳۰الی ۱۵ دریافتی: قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی۱۹ # تلگرام https://t.me/+iX-wPt_Hlhk5OWE0 # ایتا @karyabi_nikan_babolsar #سروش https://splus.ir/karyabi_nikan_babolsar 🆔 📌 لینک کانال کاریابی راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 ☎️ 01135250342karyabi_nikan_babolsar: کاریابی نیکان بابلسر , [05.10.23 22:11] کاریابی نیکان بابلسر لینگ کانال ایتا کارجویان کاریابی بابلسر https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال تلگرام کاریابی بابلسر https://t.me/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال اینیستاگرام کاریابی نیکان بابلسر https://instagram.com/karyabi_nikan_babolsar ‏برای پیوستن به گروه واتساپ کاریابی نیکان بابلسر : https://chat.whatsapp.com/HroSwTjHJi03L3NFGCOGly استخدام بابلسر.. مشاوره شغلی و کاریابی نیکان بابلسر https://ble.ir/nikankaryab کاریابی نیکان بابلسر , [14.10.23 11:18] کاریابی نیکان بابلسر: 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۲۲ #فوری 📆 تاریخ : ۲۲مهر نیروی کار:کارگر و فروشنده خانم در شیرینی فروشی جنسیت:خانم حداکثر سن :۳۵سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۷:۳۰ الی ۱۷:۳۰ دریافتی: ۶۰۰۰۰۰۰ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 # تلگرام https://t.me/+iX-wPt_Hlhk5OWE0 # ایتا @karyabi_nikan_babolsar 📌 لینک کانال کاریابی راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [19.10.23 11:03] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۲۳ #فوری 📆 تاریخ : ۲۷مهر نیروی کار:کارگر (آموزش داده میشود ) پیمانکاری گاز جنسیت:آقا حداکثر سن :۳۰سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۸الی۱۶ دریافتی: روزانه ۱۵۰۰۰۰ تومان ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [19.10.23 11:03] کاریابی نیکان بابلسر لینگ کانال ایتا کارجویان کاریابی بابلسر https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال تلگرام کاریابی بابلسر https://t.me/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال اینیستاگرام کاریابی نیکان بابلسر https://instagram.com/karyabi_nikan_babolsar ‏برای پیوستن به گروه واتساپ کاریابی نیکان بابلسر : https://chat.whatsapp.com/HroSwTjHJi03L3NFGCOGly استخدام بابلسر.. مشاوره شغلی و کاریابی نیکان بابلسر https://ble.ir/nikankaryab کاریابی نیکان بابلسر , [19.10.23 11:06] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۲۴ #فوری 📆 تاریخ : ۲۷مهر نیروی کار:کارگر ( در سورتینگ ) جنسیت:آقا حداکثر سن :۳۰سال 🔹 سرویس :ندارد .(امیرپازواری) ساعت کاری :۸الی۱۶ دریافتی: قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [19.10.23 11:09] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۲۵ #فوری 📆 تاریخ : ۲۷مهر نیروی کار:کارگر .ویزیتور.راننده جنسیت:آقا حداکثر سن :۳۰سال 🔹 سرویس :دارد ساعت کاری :۸الی۱۶ دریافتی:قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [19.10.23 11:09] کاریابی نیکان بابلسر: 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۲۵ #فوری 📆 تاریخ : ۲۷مهر نیروی کار:مهندسی شیمی جنسیت:آقا /خانم حداکثر سن :۳۰سال 🔹 سرویس :دارد ساعت کاری :۸الی۱۶ دریافتی:قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [19.10.23 11:11] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۲۷ #فوری 📆 تاریخ : ۲۷مهر نیروی کار:نقاش.جوشکار.نجار (ساخت لوازم شهربازی) جنسیت:آقا حداکثر سن :۳۰سال 🔹 سرویس :دارد ساعت کاری :۸الی۱۶ دریافتی:قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [19.10.23 11:13] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۲۹ #فوری 📆 تاریخ : ۲۷مهر نیروی کار:فروشنده مبلمان در بهنمیر جنسیت:آقا /خانم حداکثر سن :۳۰سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۸الی۱۶ دریافتی:قانون کار و پورسانت فروش ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [19.10.23 11:16] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۳۰ #فوری 📆 تاریخ : ۲۷مهر نیروی کار:کارگر.نصاب در و پنجره.کارشناس فروش.کارشناس تولید محتوا. جنسیت:آقا حداکثر سن :۳۰سال 🔹 سرویس :ندارد(بعد شهر فرش) ساعت کاری :۸الی۱۶ دریافتی:قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [19.10.23 11:18] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۳۱ #فوری 📆 تاریخ : ۲۷مهر نیروی کار:طراح داخلی.کارگر ساده.برش کار.مونتاژ کار. جنسیت:آقا حداکثر سن :۳۰سال 🔹 سرویس :ندارد (شهرک صنعتی) ساعت کاری :۸الی۱۶ دریافتی:قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [19.10.23 11:18] کاریابی نیکان بابلسر لینگ کانال ایتا کارجویان کاریابی بابلسر https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال تلگرام کاریابی بابلسر https://t.me/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال اینیستاگرام کاریابی نیکان بابلسر https://instagram.com/karyabi_nikan_babolsar ‏برای پیوستن به گروه واتساپ کاریابی نیکان بابلسر : https://chat.whatsapp.com/HroSwTjHJi03L3NFGCOGly استخدام بابلسر.. مشاوره شغلی و کاریابی نیکان بابلسر https://ble.ir/nikankaryab کاریابی نیکان بابلسر , [19.10.23 11:20] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۳۳ #فوری 📆 تاریخ : ۲۷مهر نیروی کار:فروشنده جنسیت:آقا /خانم حداکثر سن :۳۰سال 🔹 سرویس :ندارد (سمت دریاکنار) ساعت کاری :۹الی۲۱ دریافتی:بالاتر از قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [19.10.23 11:23] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۳۴ #فوری 📆 تاریخ : ۲۷مهر نیروی کار:کارگرمرد/حسابدارخانم/مهندسی صنایع غذایی خانم جنسیت:آقا /خانم حداکثر سن :۳۰سال 🔹 سرویس :ندارد (هزینه ایاب ذهاب داده میشود.سمت بهنمیر ) ساعت کاری :۸الی۱۶ دریافتی:قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [19.10.23 11:24] کاریابی نیکان بابلسر لینگ کانال ایتا کارجویان کاریابی بابلسر https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال تلگرام کاریابی بابلسر https://t.me/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال اینیستاگرام کاریابی نیکان بابلسر https://instagram.com/karyabi_nikan_babolsar ‏برای پیوستن به گروه واتساپ کاریابی نیکان بابلسر : https://chat.whatsapp.com/HroSwTjHJi03L3NFGCOGly استخدام بابلسر.. مشاوره شغلی و کاریابی نیکان بابلسر https://ble.ir/nikankaryab کاریابی نیکان بابلسر , [21.10.23 14:40] کاریابی نیکان بابلسر لینگ کانال ایتا کارجویان کاریابی بابلسر https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال تلگرام کاریابی بابلسر https://t.me/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال اینیستاگرام کاریابی نیکان بابلسر https://instagram.com/karyabi_nikan_babolsar ‏برای پیوستن به گروه واتساپ کاریابی نیکان بابلسر : https://chat.whatsapp.com/HroSwTjHJi03L3NFGCOGly استخدام بابلسر.. مشاوره شغلی و کاریابی نیکان بابلسر https://ble.ir/nikankaryab کاریابی نیکان بابلسر , [28.10.23 09:15] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۴۶ #فوری فوری فوری 📆 تاریخ : ۶ آبان نیروی کار:کارگرمرد(قوی و پرقدرت) کار در آهن آلات جنسیت:آقا حداکثر سن :۴۰سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۷:۳۰الی۱۷ دریافتی:بالاتر از قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [28.10.23 09:20] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۴۵ #فوری 📆 تاریخ : ۶ آبان نیروی کار:فروشنده در فروشگاه زنجیره ای جنسیت:آقا /خانم حداکثر سن :۳۰سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۸الی۱۶ و ۱۵ الی۲۳ دریافتی:قانون کار و بیمه تامین اجتماعی و ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [28.10.23 09:34] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۴۲ #فوری 📆 تاریخ : ۶ آبان نیروی کار:فروشنده در سوپر مارکت جنسیت:آقا حداکثر سن :۳۰سال 🔹 سرویس :ندارد(بلوار ذولفقاری) ساعت کاری :۱۶ الی ۱شب دریافتی:۶۰۰۰۰۰۰ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [28.10.23 09:35] کاریابی نیکان بابلسر لینگ کانال ایتا کارجویان کاریابی بابلسر https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال تلگرام کاریابی بابلسر https://t.me/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال اینیستاگرام کاریابی نیکان بابلسر https://instagram.com/karyabi_nikan_babolsar ‏برای پیوستن به گروه واتساپ کاریابی نیکان بابلسر : https://chat.whatsapp.com/HroSwTjHJi03L3NFGCOGly استخدام بابلسر.. مشاوره شغلی و کاریابی نیکان بابلسر https://ble.ir/nikankaryab کاریابی نیکان بابلسر , [28.10.23 09:42] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۳۵ #فوری 📆 تاریخ : ۶ آبان نیروی کار:حسابدار در لوازم برقی جنسیت:آقا حداکثر سن :۳۰سال 🔹 سرویس :ندارد(داخل شهر) ساعت کاری :۸الی ۱۳و ۱۶ الی ۲۰ دریافتی:بالاتر از قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [29.10.23 13:45] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۵۱ #فوری فوری فوری فوری 📆 تاریخ : ۷ آبان نیروی کار:پارکبان برای کار پارکینگ جنسیت:آقا حداکثر سن :۲۵تا۳۵ سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۱۰ صبح الی ۲۲ شب دریافتی:روزی ۴۰۰ تومان همراه ناهار و شام ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [29.10.23 13:57] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۴۷ #فوری 📆 تاریخ : ۷ آبان نیروی کار:حسابدار /مهندس عمران جنسیت:خانم/آقا حداکثر سن :۲۵ سال 🔹 سرویس :ندارد(داخل شهر) ساعت کاری :۸الی ۱۷ دریافتی: قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [31.10.23 19:05] 📣📣 # جذب نیرو # 🛑کد : ۱۰۳۳۰۶ 🗓تاریخ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ جنسیت: آقا عنوان شغل: کارگر معدن تعداد: ۵۰ نفر تحصیلات: سیکل به بالا ساعت کاری: شیفتی متولدین از ۱۳۷۰ تا ۱۳۸۲ حقوق و مزایا : طبق قانون کار + بیمه+ بیمه تکمیلی + سرویس محل کار: سوادکوه دریافت معرفی نامه از کاریابی الزامی است ➖➖➖➖➖➖ ⏰ مراجعه به کاریابی: شنبه تا چهارشنبه:۸الی ۱۶ پنجشنبه ها:۸ الی۱۳ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar کاریابی نیکان بابلسر , [01.11.23 12:38] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۴۵ #فوری 📆 تاریخ : ۱۰ آبان نیروی کار:فروشنده برای فروشگاه زنجیره ای جنسیت:آقا/خانم حداکثر سن :۲۵تا۳۵ سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۸الی۱۶و ۱۵الی۲۳ دریافتی:قانون کار و بیمه تامین اجتماعی از روز اول ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [01.11.23 12:47] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 #فوری 📆 تاریخ : ۱۰آبان نیروی کار: کارگر جنسیت:آقا حداکثر سن :۲۵تا۳۵ سال 🔹 سرویس :ندارد (سرخرود) ساعت کاری :۱۱ صبح الی ۱۲ شب دریافتی:۸۰۰۰۰۰۰ تومان ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [01.11.23 12:49] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۵۳ #فوری 📆 تاریخ : ۱۰ آبان نیروی کار:سرویس کار آسانسور جنسیت:آقا/خانم حداکثر سن :۲۵تا۳۵ سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۹الی۲۰ دریافتی:توافقی ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [01.11.23 13:04] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۵۴ #فوری 📆 تاریخ : ۱۰ آبان نیروی کار:کارگر خط تولید/نیروی کار آزمایشگاه جنسیت:آقا حداکثر سن :۲۵تا۳۵ سال 🔹 سرویس:ندارد (شرک صنعتی بابلسر)کمک هزینه ایاب و ذهاب داده میشود. ساعت کاری :۷الی ۱۵:۳۰ دریافتی:قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [01.11.23 13:07] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۵۵ #فوری 📆 تاریخ : ۱۰ آبان نیروی کار:موزع/کارگر داخل سالن جنسیت:آقا حداکثر سن :۲۵تا۳۵ سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۸الی۱۸ دریافتی:قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [01.11.23 13:12] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۵۶ #فوری 📆 تاریخ : ۱۰ آبان نیروی کار:فروشگاه زنجیره ای جنسیت:خانم حداکثر سن :۲۵تا۳۵ سال 🔹 سرویس :ندارد (سمت دریاکنار) ساعت کاری :۹الی۱۷ و ۱۳الی۲۳ دریافتی:قانون کار(بعلاوه اضافه کاری ) ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [01.11.23 13:22] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۵۷ #فوری 📆 تاریخ : ۱۰ آبان نیروی کار:واحدبازرگانی (خانم)خدماتی(اقا)کارگر تولید (اقا) جنسیت:آقا/خانم حداکثر سن :۲۵تا۳۵ سال 🔹 سرویس :ندارد(شرکت معتبر در بابل) ساعت کاری :۷ الی ۱۵:۳۰ دریافتی:قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [01.11.23 13:25] 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۵۸ #فوری 📆 تاریخ : ۱۰ آبان نیروی کار:کارگر جنسیت:آقا حداکثر سن :۲۵تا۳۵ سال 🔹 سرویس :دارد (شهرک صنعتی میرود ) ساعت کاری :۷:۳۰الی ۱۷:۳۰ دریافتی:قانون کار ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [01.11.23 13:31] کاریابی نیکان بابلسر لینگ کانال ایتا کارجویان کاریابی بابلسر https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال تلگرام کاریابی بابلسر https://t.me/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال اینیستاگرام کاریابی نیکان بابلسر https://instagram.com/karyabi_nikan_babolsar ‏برای پیوستن به گروه واتساپ کاریابی نیکان بابلسر : https://chat.whatsapp.com/HroSwTjHJi03L3NFGCOGly استخدام بابلسر.. مشاوره شغلی و کاریابی نیکان بابلسر https://ble.ir/nikankaryab کاریابی نیکان بابلسر , [04.11.23 12:11] کاریابی نیکان بابلسر: 🔵. کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۵۹ #فوری 📆 تاریخ : ۱۳ آبان نیروی کار:فروشنده پوشاک مردانه جنسیت:آقا/خانم حداکثر سن :۲۵تا۳۵ سال 🔹 سرویس :ندارد ساعت کاری :۸:۳۰الی ۱۶ و ۱۶الی ۲۲ دریافتی:توافقی .بستگی به مهارت دارد ➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع تجاری پاساژ دهقان _طبقه اول_واحد ۴_دفتر کاریابی و مشاوره شغلی نیکان بابلسر ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی: ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [08.11.23 08:30] 🔵 کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۶۰ #فوری 📆 تاریخ : ۱۷ آبان 🔹 نیروی کار:کارگرتولیدآقا/کارگر خانم برای بسته بندی 🔹جنسیت:آقا/خانم 🔹حداکثر سن :۲۵تا۴۵ سال 🔹 سرویس :ندارد(داخل شهربابلسر) 🔹ساعت کاری :۷الی۱۷ 🔹دریافتی:توافقی ➖➖➖➖➖➖------- 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع پاساژ دهقان _طبقه اول ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال#ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar. ...................... لینگ کانال #تلگرام https://t.me/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال #بله ........................... https://ble.ir/nikankaryab لینگ کانال #اینستاگرام...................... https://instagram.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [08.11.23 08:32] 🔵 کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۶۱ #فوری 📆 تاریخ : ۱۷ آبان 🔹 نیروی کار:ویزیتور برای محصولات کیک و کلوچه 🔹جنسیت:آقا 🔹حداکثر سن :۲۵تا۴۵ سال 🔹 سرویس :ندارد 🔹ساعت کاری :۷الی۱۶ 🔹دریافتی:قانون کار و پورسانت ➖➖➖➖➖➖------- 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع پاساژ دهقان _طبقه اول ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال#ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar. ...................... لینگ کانال #تلگرام https://t.me/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال #بله ........................... https://ble.ir/nikankaryab لینگ کانال #اینستاگرام...................... https://instagram.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [08.11.23 08:34] 🔵 کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۶۲ #فوری 📆 تاریخ : ۱۷ آبان 🔹 نیروی کار:انبار دار/نیروی دفتری 🔹جنسیت:آقا/خانم 🔹حداکثر سن :۲۵تا۴۵ سال 🔹 سرویس :ندارد(کمربندی امیرکلا) 🔹ساعت کاری :۷الی۱۷ 🔹دریافتی:توافقی ➖➖➖➖➖➖------- 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع پاساژ دهقان _طبقه اول ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال#ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar. ...................... لینگ کانال #تلگرام https://t.me/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال #بله ........................... https://ble.ir/nikankaryab لینگ کانال #اینستاگرام...................... https://instagram.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [08.11.23 08:36] 🔵 کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۶۳ #فوری 📆 تاریخ : ۱۷ آبان 🔹 نیروی کار:حسابدار (شرکت عمرانی ) 🔹جنسیت:آقا/خانم 🔹حداکثر سن :۲۵تا۴۵ سال 🔹 سرویس :ندارد(داخل شهربابلسر) 🔹ساعت کاری :۸الی ۱۶ 🔹دریافتی:قانون کار ➖➖➖➖➖➖------- 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع پاساژ دهقان _طبقه اول ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال#ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar. ...................... لینگ کانال #تلگرام https://t.me/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال #بله ........................... https://ble.ir/nikankaryab لینگ کانال #اینستاگرام...................... https://instagram.com/karyabi_nikan_babolsar راههای ارتباطی ☎️ 09115390710 ☎️ 01135252710 کاریابی نیکان بابلسر , [10.11.23 21:27] [ عکس ] 🔵 کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد: 260 #فوری 📆 تاریخ : 18 آبان 🔹 نیروی کار: دستیار دندانپزشک 🔹 نیروی کار:لابراتوار دندانسازی 🔹جنسیت:نیروی کار 6 نفر خانم 🔹 اولویت با کسانی است که مدرک بهیاری دارند .در هر صورت آموزش داده می‌شود 🔹 سن : 20تا30 سال 🔹 روابط عمومی خوب_ظاهر آراسته .فعال 🔹ساعت کاری :۸صبح تا ۴بعداز ظهر 🔹دریافتی: مبلغ ۷میلیون تومان افزایش حقوق هم دارد. 🔹محدوده:داخل شهر بابلسر ➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع پاساژ دهقان _طبقه اول ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال#ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar. ...................... لینگ کانال #تلگرام https://t.me/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال #بله ........................... https://ble.ir/nikankaryab لینگ کانال #اینستاگرام...................... https://instagram.com/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال #روبیکا Rubika.ir/karyabi_nikan ☎️ 09115390710 تماس همراه ☎️ 01135252710. تماس دفتر کاریابی نیکان بابلسر , [11.11.23 16:20] [ عکس ] 🔵 کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد: 264 #فوری 📆 تاریخ : 20. آبان 🔹 نیروی کار: جوشکار مبتدی 2نفر 🔹 نیروی کار: نیروی کار بدون مهارت 3نفر 🔹جنسیت:نیروی کار 5. نفر آقا 🔹 تولید لوله‌های مخابراتی 🔹 سن : 20. تا. 45سال 🔹 نیروی کار منظم_فعال _متعهد 🔹ساعت کاری :۸صبح تا 7بعداز ظهر و ساعت اضافه کاری جداگانه محاسبه میشود.افزایش حقوق بتدریج امکان پذیر است. 🔹دریافتی: مبلغ ۷میلیون تومان افزایش حقوق هم دارد.......بیمه دارد 🔹محدوده:داخل شهرک صنعتی ➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع پاساژ دهقان _طبقه اول ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال#ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar. ...................... لینگ کانال #تلگرام https://t.me/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال #بله ........................... https://ble.ir/nikankaryab لینگ کانال #اینستاگرام...................... https://instagram.com/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال #روبیکا Rubika.ir/karyabi_nikan ☎️ 09115390710 تماس همراه ☎️ 01135252710. تماس دفتر 01135250342. تلفن تماس کارفرمایان کاریابی نیکان بابلسر , [14.11.23 13:30] 🔵 کاریابی نیکان بابلسر. 🔵 💢 کد:۲۰۹ #فوری فوری فوری فوری 📆 تاریخ : ۲۳ آبان 🔹 نیروی کار شرکتی 🔹جنسیت:آقا ‌و خانم 🔹 سن : 20. تا. 45سال 🔹 نیروی کار منظم_فعال _متعهد 🔹ساعت کاری :سه شیفت در گردش دریافتی : قانون کار و بیمه 🔹محدوده:داخل شهرک صنعتی ➖➖➖➖➖➖ 🔶 آدرس : بابلسر _خیابان امام _نبش امام ۳_مجتمع پاساژ دهقان _طبقه اول ⏰ ساعت پاسخگویی:8الی19 لینگ کانال#ایتا https://eitaa.com/karyabi_nikan_babolsar. ...................... لینگ کانال #تلگرام https://t.me/karyabi_nikan_babolsar لینگ کانال #بله ........................... https://ble.ir/nikankaryab لینگ کانال #اینستاگرام...................... https://instagram.com/karyabi_nikan_bab

نمونه متن یک گواهی اشتغال به کار برای سفارت

نمونه نامه اشتغال به کار برای سفارت و دانشگاه

متن نامه اشتغال به کار برای تعویض پلاک و وام ازدواج

تفاوتی ندارد که شما با نامه کاریابی برای چه سازمانی نامه اشتغال به کار می‌­خواهید، در مطالب قبل نیز اشاره کردیم که متن این نامه‌­ها که از کاریابی دریافت میکنید  تفاوت زیادی با یکدیگر نخواهند داشت، نمونه نامه اشتغال به کار برای وام ازدواج در مطالب قبل آورده شد؛ اما اگر برای تعویض پلاک خودرو در بابلسر نیاز به نامه اشتغال کاریابی به کار داشته باشید، می‌­توانید مانند تصویر زیر اقدام نمایید.

متن نامه گواهی اشتغال به کار تعویض پلاک

نمونه نامه اشتغال به کار تعویض پلاک و وام ازدواج

دانلود  نمونه اشتغال به کار در کاریابی بابلسر

با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌­توانید به انواع متن نامه­ اشتغال به کار  کاریابی بابلسر دسترسی پیدا کنید، در صورتی که شرکت کاریابی شما از متن‌­های پیش نویس مشخصی استفاده نکند و یا موسسه کاریابی بابلسر یا شرکتی در بابلسر که نامه را برای ارائه به آن می‌­خواهید پیش نویس مشخصی نداشته باشند، می­‌توانید نسبت به دانلود اشتغال کاریابی بابلسر به کار pdf اقدام کنید.

نمونه گواهی اشتغال به کار کاریابی بابلسر

اطلاعاتی که در نامه اشتغال به کار  کاریابی بابلسر باید قید شود شامل مشخصات شناسنامه‌­ای درخواست کننده، مدت همکاری، میزان حقوق دریافتی است، نامه اشتغال به کار معمولا با هدف دریافت وام بانکی یا ضمانت وام بانکی، ارائه به سفارت خانه­‌ها برای دریافت ویزا، ارائه به دانشگاه می‌باشد.

فرم خام نامه اشتغال به کار کاریابی بابلسر

در مطالب قبل در خصوص نمونه نامه اشتغال به کار و متن اشتغال به کار توضیحات لازم ارائه شد، اما به طور کلی یک نمونه فرم خام نامه اشتغال به کار که قابلیت ارائه به شرکت‌­ها، موسسات داشته باشد، باید دارای اطلاعاتی باشد که معرفی کننده متقاضی، مدت و میزان حقوق دریافتی باشد. در تصویر زیر یک فرم خام نامه اشتغال به کار آورده شده است.

فرم خام گواهی اشتغال به کار

فرم خام نامه اشتغال به کار

نمونه نامه اشتغال بکار از کاریابی بابلسر  برای سفارت

به دلایل مختلفی مانند اجازه خروج از کشور جهت ویزای تحصیلی، تفریحی و کاری سفارت خانه‌ها می­‌توانند از افراد متقاضی درخواست ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار کاریابی بابلسر داشته باشند، متن نامه اشتغال به کار برای سفارت با توجه به درخواست سفارت خانه هم می­‌تواند به زبان فارسی و هم انگلیسی باشد.

نمونه نامه اشتغال به کار برای سفارت به زبان فارسی در مطالب قبل آورده شد و توضیحات لازم در خصوص نامه­‌های فارسی نیز ارائه گردید، اما اگر سفارت خانه‌­ای درخواست نامه اشتغال به کار برای سفارت به زبان انگلیسی نماید، شما می‌­توانید نسبت به خرید اشتغال به کار ترجمه شده از دارالترجمه اقدام کنید.

نمونه نامه اشتغال به کار انگلیسی

افرادی که برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام می­‌کنند با ترجمه رسمی آشنایی نسبی دارند، از جمله مدارک با قابلیت ترجمه رسمی جهت ارائه به سفارت خانه­‌ها به مدارک شناسایی، مدارک شغلی، مدارک تمکن مالی و نامه اشتغال به کار می‌­توانیم اشاره کنیم.

حال که با نامه اشتغال به کار کاریابی بابلسر، نحوه نگارش اشتغال به کار، نمونه نامه اشتغال به کار در شرکت آشنا شدید، برای آشنایی بیشتر در تصویر زیر یک نمونه نامه اشتغال به کار انگلیسی شرح داده شده است که می‌­توانید در صورت نیاز از این متن استفاده کنید.

نمونه یک گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی

متن نامه اشتغال به کار به صورت انگلیسی

نکته:
اگر نامه اشتغال به کار کاریابی به انگلیسی تنظیم شود، مهر فارسی شرکت در نامه صادره مورد قبول نخواهد بود و باید شرکت مهری به زبان انگلیسی داشته باشد و با آن مهر نسبت به ممهور نمودن نامه اقدام کند.

 

 در مورد نامه اشتغال به کار کاریابی بابلسر

در خصوص نامه اشتغال به کار توضیحات لازم ارائه گردید. این نامه در صورتی که برای موسسه و شرکت­‌ها داخل کشور صادر شود، در صورتی که اشتباهی در آن رخ دهد فرد می­‌تواند نسبت به تصحیح آن و درخواست مجدد اقدام کند، اما اگر نکات ضروری در نامه مذکور جهت صدور ویزا رعایت نشود ممکن است منجر به ریجکت شدن درخواست ویزا شود.

 نمونه نامه اشتغال به کار برای سفارت

نامه گواهی‌ اشتغال به کار کاریابی بابلسر مورد تایید سفارت خانه‌ها باید دارای اطلاعاتی مانند تاریخ صدور گواهی، نام و نام خانوادگی فرد متقاضی، سال تولد، سمت سازمانی کارمند، تاریخ و مدت مرخصی متقاضی، میزان حقوق دریافتی، مهر شرکت کاریابی نیکان بابلسر، امضای مدیر عامل، آدرس و راه‌های ارتباطی شرکت بوده و به زبان انگلیسی صادر شود.

برای جلوگیری از هر گونه مشکلات احتمالی در سفارت خانه‌­ها در خصوص نامه اشتغال به کار کاریابی بابلسر، می‌­توانید این امر مهم را به دارالترجمه‌­های رسمی واگذار کنید، هزینه ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار برای سفارت در سال 1402 براساس تعرفه ابلاغ شده به شرح مبالغ زیر می‌باشد:

  • ترجمه ر‌سمی گواهی اشتغال به کار کاریابی بابلسربا سایز A4 به مبلغ 975,000 ریال و به ازای هر سطر متن مبلغ 45,500 ریال
  • ترجمه ر‌سمی گواهی اشتغال به کار با سایز A5 به زبان انگلیسی به مبلغ 665,000 ریال و به ازای هر سطر متن مبلغ 27,500 ریال

 

مراکز دریافت تاییدیه نامه اشتغال به کار برای سفارت

مراکز دریافت تاییدیه اشتغال به کار برای سفارت، شامل 8 مرکز ذکر شده می‌باشد:

  1. اداره فنی و حقوقی امور مترجمان رسمی قوه قضائیه
  2. اداره ثبت سجلات و احوال شخصیه وزارت امور خارجه
  3. بخش امور دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
  4. روزنامه رسمی کاریابی نیکان
  5. اداره ثبت شرکت‌­ها کاریابی
  6. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کاریابی بابلسر
  7. سازمان نظام پزشکی کاریابی بابلسر
  8. مرکز تأییدات دانشگاه آزاد کاریابی

نتیجه گیری کاریابی بابلسر

نامه گواهی اشتغال به کار کاریابی بابلسر یکی از نامه­‌های پرکاربرد برای افرادی است که می‌­خواهند نسبت به اخذ وام، ضمانت تسهیلات، تحصیل در دانشگاه­ ، اشتغال به کار، خروج از کشور جهت ویزاهای تورسیتی، تحصیلی، کاری اقدام کنند، این نامه حاوی مشخصات شناسنامه‌­ای، شغلی فرد متقاضی است.

برای آشنایی بیشتر در رابطه با نامه اشتغال به کار در مقاله‌ای که خواندید تمام نکات و موارد مهم نگارش و ارائه نامه را توضیح دادیم تا بتوانید بدون هیچ مشکلی آن را انجام دهید. در انتها اگر سوالی دارید و یا نظر و پیشنهادی داشتید در قسمت ثبت دیدگاه برایمان بنویسید تا در اولین فرصت پاسخ دهیم.